«تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهر دزفول در دوره پهلوی» بررسی می‌شود

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، نشست نقد و بررسی کتاب «تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهر دزفول در دوره پهلوی» فردا چهارشنبه در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست نقد و بررسی کتاب «تحولات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهر دزفول در دوره پهلوی» نوشته غلامرضا درکتانیان فردا چهارشنبه ۲ مرداد در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

نشست نقد و بررسی این کتاب با حضور و سخنرانی علیمحمد طرفداری و مطلب مطلبی به‌عنوان منتقد و مولف اثر همراه است.

این مجموعه یک تحقیق توسعه‌ای است که می‌تواند در شناخت تحولات و دگرگونی‌های شهر دزفول برای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری مسئولان و برنامه‌ریزانِ توسعه و پیشرفت در حوزه‌های اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی مؤثر واقع شود. درکتانیان در این اثر بازه زمانی ۱۳۰۴ تا ۱۳۵۷ را مورد بررسی قرار داده است.

نویسنده برای نگارش این اثر از اسناد مختلف بهره برده است. این اسناد از مراکز اسنادی و مؤسسات آرشیوی از جمله آرشیو ملی ایران، مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، مرکز اسناد ریاست جمهوری، مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی، مرکز آمار ایران و سازمان برنامه و بودجه گردآوری شده است.

این برنامه چهارشنبه ۲ مرداد از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سرای اهل قلم واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *