انتصاب مدیران کل تبلیغات اسلامی استان‌های زنجان و آذربایجان شرقی

به گزارش خبرگزاری فارس طی احکام جداگانه‌ای از سوی حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مدیران کل تبلیغات اسلامی استان‌های زنجان و آذربایجان شرقی منصوب شدند.

در حکم مدیر‌کل تبلیغات اسلامی زنجان آمده است؛

استان مؤمن و شهید پرور زنجان، استانی حاصل‌خیز با استعداد فرهنگی بالا است که به فرموده رهبر فرزانه مان، نسبتِ رشد اخلاقی و دینی مردم آن بالاتر از بسیاری از مناطق دیگر می‌باشد. استانی که علاوه بر تقدیم برجستگان علمی و فرهنگی، با داشتن هیئات حسینی بسیار معظم و عزاداری‌های پرشور و منحصر به فرد خود، کل کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

در ادامه این حکم «تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه‌ بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی، علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و علمای بلاد» به عنوان مهم‌ترین وظایف حجت‌الاسلام سعید احمدی در این جایگاه آمده است.

همچنین در متن حکم مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی آمده است؛

استان سرافراز آذربایجان شرقی، استان شهیدان و عالمان بزرگ و استان مجاهدت‌های تاریخی و به یاد ماندنی است که به مرکزیت تبریز قهرمان‌پرور، با داشتن مردمی مؤمن و فداکار، مخلص و نمونه که غیرتشان به اسلام و تشیع و محبت جوشانشان به اهل‌بیت پیامبر (صلی اللّه علیه و آله و سلّم)، به‌ویژه سیدالشهدا (سلام اللّه علیه) زبانزد همگان می‌باشد، همواره خط مقدم جبهه ملت ایران در مقابل متجاوزین و متجاسرین در طول تاریخ چند قرن گذشته تا امروز بوده است.

همچنین در ادامه این حکم «تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه‌بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی، علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه و علمای بلاد» به عنوان مهم‌ترین وظایف حجت‌الاسلام شعبانی گلوانی در جایگاه جدید این سازمان ذکر شده است.

پیش از این حجت‌الاسلام شهاب‌الدین حسینی مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی زنجان بودند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *