اعلام نام برگزیدگان پویش مطالعاتی همسفر همزمان با دهه کرامت

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی پویش مطالعاتی همسفر همزمان با ایام دهه مبارک کرامت با حضور جمعی از فعالین رسانه، خادمین شبکه ملی وارثون، موسسه سیره شهدا و … در ساختمان خاتم قم برگزار شد.

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی با در نظر گرفتن هشت عنوان کتاب جذاب در موضوعات ادبیات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی که از بین کتاب های ۷۰ ناشر در این حوزه انتخاب شده بود دراسفند ۹۸ آغاز شد و در اردیبهشت ۹۸ خاتمه و در تیرماه برگزیدگان آن مشخص شد.

پویش مطالعاتی همسفر که اولین تجربه موفق خود را پشت سر گذاشت؛ از همان ابتدا با استقبال کم نظیر مخاطبان رو به رو شد و طی مدت کوتاه دوماهه بیش از ۵۰ هزار نسخه از این کتب توزیع شد. این پویش زیر نظر شبکه ملی وارثون در سطح کشور و با محوریت کتابهای چُغُک (انتشارات صَهبا)، خط تماس (انتشارات فاتحان)، شهربانو (انتشارات ستاره های مشهد)، من مادر مصطفی (انتشارات رسول آفتاب)، شانزده سال بعد (انتشارات حماسه هفده)، سربلند (انتشارات شهید کاظمی) اکبر کاراته و بچه ننه ها (انتشارا ت مَطاف عشق ) و تو شهید نمی شوی (انتشارات نشر معارف) برگزار شد.

برای این جشنواره ۷۲ جایزه به شرح زیر در نظر گرفته شده بود:

یک جایزه ۱۰ میلیون ریالی، دو جایزه ۵ میلیون ریالی، ۴ جایزه ۲.۵ میلیون ریالی، ۱۰ جایزه یک میلیون ریالی، ۲۰ جایزه ۵۰۰ هزار ریالی و ۳۵ بسته فرهنگی.

مراسم قرعه کشی این مسابقه با حضور جمعی از فعالین رسانه، در ساختمان شبکه ملی وارثون برگزار و جوایز آن به شرح زیر به برندگان مسابقه تقدیم شد. (اینجا   ببینید)

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *