آغاز اکران مردمی «شبی که ماه کامل شد»/ آبیار:مردم نظراتشان درباره فیلم را منتشر کنند

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی که از چهارشنبه ۱۵ خرداد ماه روی پرده سینماها رفته است، سومین اکران مردمی خود را امروز جمعه ۱۷ خرداد در چهار سانس١١:٠٠، ۱۳:۴۵، ۱۵:۲۰ و ۱۶:۲۰ در سینما آزادی برگزار کرد.

نرگس آبیار، محمدحسین قاسمی، فرشته صدرعرفایی، الناز شاکردوست، آرمین رحیمیان، هوتن شکیبا و پدرام شریفی از جمله عوامل و بازیگران فیلم بودند که برای این اکران مردمی در سینما آزادی حضور یافتند.

طبقه اول سینما آزادی میزبان عکاسان، خبرنگاران و علاقه‌مندانی بود که می‌خواستند با بازیگران مورد علاقه خود عکس یادگاری بگیرند.

بعد از اتمام عکاسی بازیگران برای استراحت به کافه حافظ سینما آزادی که در طبقه ششم این مجموعه قرار دارد، رفتند و بعد از استراحتی حدودا یک ساعته برای سانس ۱۵:۲۰ به سمت سالن شهر فرنگ حرکت کردند.

عوامل فیلم بعد از صحبت‌های کوتاه و تشکر از مردمی که «شبی که ماه کامل شد» را برای دیدن انتخاب کرده بودند، از سالن خارج شده و برای صرف ناهار به طبقه ششم برگشتند.

در این بین نرگس آبیار مصاحبه کوتاهی درباره اهمیت اکران‌های مردمی و تاثیر آن در رونق سینماها در سانس‌هایی مانند صبح و ظهر که معمولا چندان مورد استقبال مردم قرار نمی‌گیرد، داشت.

آبیار با بیان اینکه سینما آزادی در اکران‌های مردمی بسیار با نظم عمل می‌کند، گفت: اولین اکران مردمی  «شبی که ماه کامل شد» در سینما آزادی برای سانس ۱۱ صبح امروزِ تدارک دیده شده بود اما خوشبختانه استقبال خوبی از اکران شد و سالن نسبتا پری را شاهد بودیم. به نظر من اکران‌های مردمی باعث رونق سینماها شده است و این اتفاق خوبی است تا مردم تشویق شوند که از همه سانس‌های سینماها استفاده کنند.

در ادامه این مراسم و حوالی ساعت ۱۶ عوامل و بازیگران فیلم از کافه حافظ برای گرفتن عکس با مردم به طبقه اول سینما آزادی برگشتند.

این بار جمعیت به قدری زیاد بود که تقریبا کار را برای حراست سینما آزادی سخت و غیر قابل کنترل کرده بود. بعد از گرفتن عکس، بازیگران و عوامل برای حضور در جمع مردمی که قرار بود در آخرین سانس از اکران‌های مردمی امروز «شبی که ماه کامل شد» در سینما آزادی به تماشای فیلم بنشینند، به طبقه هفتم سینما آزادی رفتند.

بعد از دقایقی معطلی به دلیل ازدحام جمعیتی که برای گرفتن عکس به طبقه هفتم آمده بودند، نرگس آبیار و بازیگران موفق شدند وارد سالن شده و صحبت کوتاهی با مردم داشته باشند.

در همین راستا نرگس آبیار از مردم دعوت کرد تا در شبکه‌های اجتماعی نظرات و انتقاداتشان پیرامون فیلم را در قالب کامنت برای او و عوامل فیلم بنویسند تا او را برای ساخت فیلم‌های بعدی‌اش یاری کرده باشند.

همچنین در پایان آرمین رحیمیان با ذکر این نکته که به نمایندگی از همه عوامل فیلم خواسته‌ای از مردم دارد گفت: خواهش می‌کنم از واژه ریگی استفاده نکنید، زیرا ریگی‌ نام طایفه‌ای است که بسیار آبرومند هستند.

با اتمام صحبت‌های رحیمیان، عوامل و بازیگران در میان تشویق تماشاگران از سالن خارج شدند.

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *