«شش قهرمان و نصفی» در شمال کشور ادامه دارد+تصاویر جدید

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تصویربرداری سریال «شش قهرمان و نصفی» به کارگردانی حسین قناعت و امیر پرویزی در شمال کشور ادامه دارد.

به تازگی بهراه رهنما، حامد آهنگی، عباس محبوب،‌ ارژنگ امیرفضلی و ساناز سماواتی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده‌اند. 

به گزارش فارس، در این سریال بازیگرانی از شمال کشور نیز بازی می‌کنند. بخش اصلی لوکیشن این سریال مربوط به استان مازندران و شهر آمل و سرخ‌رود است و چند بیمارستان در تهران از دیگر لوکیشن‌های این سریال بود.

این سریال یک فضای سرگرم‌کننده، طنز و شاد با ریتم تند و فعال، برای خانواده‌ها دارد و موضوع اصلی آن، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی است. فضای کلی «شش قهرمان و نصفی» مانند فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» است و تلفیقی از هنر طنز و ورزش‌های رزمی است.

اکبر عبدی، شهرام قائدی، حسین رفیعی، امیرکیان عبدی،محمد شاکری، ایمان امیری،پارسیا شکوری،یاس نوروزی،مانلی قناعت از بازیگران خردسال و نوجوان این سریال هستند.

اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفار منش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب، علیرضا درویش، حامد آهنگی و مرتضی زارع نیز از جمله بازیگران این مجموعه طنز هستند. 

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *