تجلیل صداوسیما از ١٧ نخبه سراوانی/ مستند زندگی شهید شیبک کلید خورد

به گزارش خبرگزاری فارس، معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما از خانواده شهید مدافع حرم شهید عقیل شیبک دلجویی کرد و با تجلیل وگرامی‌داشت یاد شهدای مدافع حرم گفت: خانواده شهدای مدافع حرم ازجایگاه رفیعی برخوردارند. شهدا راه پرافتخاری را پیمودند و استقلال و آزادی جامعه اسلامی به برکت خون آنها است.

همچنین در این دیدار ساخت مستند شهید مدافع حرم شهیدشیبک هم کلیدخورد و در ادامه معاون امور استان‌های صدا و سیما به همراه رئیس بنیاد بین المللی غدیر با نخبگان سراوانی که ۱۶ نفر آنها در رشته پزشکی و یک نفر آنها در رشته داروسازی پذیرفته شده‌ بودند دیدار و گفت‌وگو کرده و از آنها تجلیل کرد.

در این دیدار حجت الاسلام صدیقی ضمن تشکر از معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما برای هماهنگی برنامه تجلیل از این جوانان موفق در پذیرش رشته پزشکی گفت: جوانان آگاه و توانمند سیستان و بلوچستان برخلاف توطئه دشمن گام برمیدارند و  اتحاد وهمدلی را اولویت قرار داده‌اند.

وی بابیان اینکه پیش از انقلاب زیرساختی برای توسعه و پیشرفتی وجودنداشت، افزود: حضور جوانان موفق دستاورد چهل ساله انقلاب اسلامی است.

معاون امور استانهای سازمان صداوسیما ضمن قدردانی از این دانشجویان گفت: مستند این موفقیت ارزشمند با حضور حجت الاسلام والمسلمین صدیقی رییس بنیاد بین المللی غدیر آغاز شد و  پس از تولید در سطح ملی و بین المللی پخش خواهش شد.

دارابی در این دیدار به زیرساخت‌های ایجاد شده همچون دبیرستان‌های شبانه‌روزی در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: این در حالی است که پیش از انقلاب اسلامی جوانان این استان از امکانات مناسبی برای پیشرفت‌های علمی برخوردار نبودند.

۱۷ دانش‌آموز دبیرستان نمونه دولتی «شهید مطهری» سراوان در پی یک برنامه‌ریزی دقیق میان مدت موفق شدند در کنکور سراسری امسال افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *