بازدید معاون هنری از نمایشگاه‌های «هفته هنر تیر»

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی از نمایشگاه محمد حسین عماد در گالری اثر و نمایشگاه مصطفی دره باغی در گالری اعتماد که از برنامه‌های «هفته هنر تیر» است، عصر روز گذشته (شنبه ۱۵ دی) دیدن کرد.

وی ضمن بازدید از برنامه‌های هفته هنر تیر گفت: هفته هنر تیرآرت رویداد و تصویری از همراهی و مشارکت هنرمندان، گالری ها و مراکز هنری است که فرصت گفتگو را که اساس فرهنگ و هنر است فراهم می کند و ایده ها و ظرفیت ها را برای ارائه فرصت هنری در شهر ارائه کرده است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از نمایشگاه انجمن های تجسمی با عنوان فرصت» در خانه هنرمندان ایران دیدن کرد.

حسینی درباره این نمایشگاه گفت: نمایشگاه فرصت اتفاق خجسته ای است که انجمن های تجسمی در مشارکت با یکدیگر آثاری را به نمایش گذاشته‌اند و بخشی از ظرفیت و توان انجمن‌ها را می‌توان در این نمایشگاه مشاهده کرد.

وی ابراز امیدواری کرد با تداوم همراهی و همدلی انجمن‌ها، فرصت‌های بیشتری برای بیان و ارائه ایده‌ها و آثار هنرمندان و ظرفیت‌های انجمن‌ها ایجاد شود و انجمن‌ها با جامع نگری و نقش فعالانه و حرفه ای امکان حضور و مشارکت هنرمندان بیشتری را در تشکل ها فراهم کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *