«زندگی شهید اندرزگو» برای دهه فجر ساخته می‌شود/ بازسازی فضای انقلاب

«حسین تراب‌نژاد» نویسنده سریال «زندگی شهید اندرزگو» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، درباره نگارش این سریال گفت: مجموعه تلویزیونی ۱۳ قسمتی «زندگی شهید اندرزگو» برای پخش در ایام الله فجر در سال ۹۸ آماده خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر گروه تحقیقاتی ما مشغول انجام تحقیق‌هایی درباره زندگی این شهید بزرگوار هستند و اگر طبق روال پیش رویم بعد از کامل شدن مراحل تحقیقاتی، اوایل سال آینده نگارش را به طور رسمی آغاز خواهیم کرد.

این نویسنده همچنین درباره فضای داستانی این سریال بیان داشت: سریال «زندگی شهید اندرزگو» در واقع روایتی از زندگی شهید اندرزگو است و از سال‌های ۵۳ و ۵۴ و فضای روزهای انقلاب آغاز شده و تا پیروزی انقلاب به پایان می‌رسد. شهید اندرزگو در زمان حیات خود روحانی بوده و در روزهای انقلاب زندگی مخفیانه‌ای داشته است. 

تراب‌نژاد با اشاره به دکورسازی برای این سریال نیز گفت: به احتمال فراوان و به دلیل اینکه دکوری حاضر و آماده برای آن دوران نداریم باید دکورسازی کنیم اما همه چیز به نظر کارگردان بستگی که بعد از مشخص شدن قطعی کارگردان وارد آن فضا می‌شویم.

به گزارش فارس، رضا جودی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارد که پیشتر سریال‌های لیسانسه‌ها، صاحبدلان، سی‌امین روز، اغماء و … را برای تلویزیون تهیه کرده بود.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *