تولید یک نمایش عروسکی توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ نمایش عروسکی دهکده هاپوخان توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و به کارگردانی حسین عالم بخش و گروه فرهنگی هنری حواریون براساس متنی از مرحوم ناصر فروغ تولید شد. هم اکنون مرحله ساخت عروسک‌های حیوانات به پایان رسیده و گروه در حال تمرینات نهایی برای اجرای این اثر هستند.

جواد تمدنی مدیر روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با بیان این خبر گفت: با توجه به تصمیمات شورای سیاست گذاری انجمن و طبق نظر مساعد مدیر عامل انجمن جناب آقای سلیمانی به منظور ورود به عرصه تئاتر کودک و نوجوان و القا مفاهیم مناسب و ارزشی متناسب با این قشر، مقدمات تولید نمایش دهکده هاپوخان در انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس را فراهم کردیم و انشاالله از اول آذر ماه و همزمان با آغاز هفته بسیج اجرای این اثر با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگسرای گلستان آغاز خواهد شد.

وی افزود: ورود به حوزه کودک و نوجوان با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری جهت آشنایی کودکان و نوجوانان با مبانی و مفاهیم ارزشی و اخلاقی از سنین پایین به صورت جدی در دستور کار انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس قرار دارد و قصد داریم تا بر پایه فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و براساس درون مایه‌های فرهنگی ملی درجهت تولید نمایش و یژه این قشر اقدام کنیم.

محمد رضا بهروز(مجری برنامه رنگین کمان ) بازیگر و محمد رحمانی،مرجان نامورآراد،رها یزدانی،روشنک حاجی زاده،راحله قبادی،علی جعفری،جواد میدانی،مسعود جلالی راد،سعید موسوی راضی،سجاد فسنقری به عنوان عروسک گردان و صداپیشه در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند و محمد رضا رحمانی (دستیار کارگردان)معین جواهری(موسیقی) اکرم صانعی(طراح عروسک ها) و شیدا درخواستی(طراح صحنه) اعظم توکلی زاده(روابط عمومی) و رامین صفری(اموررسانه)، عباس کرمی (مشاور تبلیغات و فضای مجازی) حسین بنیاد (مسئول هماهنگی و برنامه ریزی)وعلیرضا یافتیان (مسئول پشتیبانی) با این نمایش همکاری می‌کنند.

فرهنگسرای گلستان در محله نارمک میدان هلال احمر خیابان گلستان جنب پارک فدک واقع شده و اجرای ویژه مدارس در سانس صبحگاهی و اجرای عموم این نمایش نیز ویژه خانواده ها و والدین همراه بچه ها از ساعت ۱۹ پیش بینی شده است.

انتهای پیام/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *