امیدوارم ژن‌های خوب با دیدن «تنگه‌ابوقریب» شرمنده شوند

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» با حضور حمید رضا آذرنگ و مهدی قربانی بازیگران فیلم شب گذشته ١٩مردادماه در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

پیش از نمایش فیلم آذرنگ در صحبت‌های کوتاهی در پاسخ به استقبال مردم از این فیلم و شرایط اکران گفت: روزهای عجیبی است و همه ما حالمان خوب نیست و همین که در این حال و روز آدم‌هایی مثل شما برای دیدن فیلم به سینما می‌آیند تا عشقتان را با ما قسمت کنید جای شکرگزاری دارد.

وی ادامه داد: فکر کردم در این فرصت کوتاه بد نیست به چند نکته اشاره کنم و آن این است که من حمیدرضا آذرنگ فارغ از هر وابستگی، تا الان سرم را جلوی کسی خم نکردم. به هیچ کجای سیاست و بازی‌های سیاسی متصل نبودم و باید بگویم موسسه سینمایی اوج را نمی‌شناختم و با سعید ملکان قرارداد بستم که سال‌های سال سینما وامدار زحمات اوست و به جرأت قسم می‌خورم اگر سعید ملکان سر این کار نبود، فیلم به نتیجه نمی‌رسید.

بازیگر فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» بیان کرد: آرامشی که سعید ملکان انتقال می‌داد و اتحادی که در گروه ایجاد کرد باعث شد همگی تا روز آخر سخت کار کنیم. شما فقط یک ساعت از فیلم را می‌بینید؛ ولی ما ۳ ماه در گرما و آلودگی زندگی کردیم. ۴ ساعت زمان گریم ما بود و سعید ملکان و گروهش زحمت این کار را می‌کشیدند.

وی افزود: این فیلم را مستقل از تمام جریانات سیاسی ببینید. «تنگه ابوقریب» عشقی بود که سعید ملکان و بهرام توکلی با ما در میان گذاشتند و تمام وجودشان را گذاشتند که بتوانیم چند کلام رو در رو با مردم صحبت کنیم. امیدوارم تمام کسانی که این روزها باعث حال بد ما شدند، کسانی که ژن‌های خوب هستند، اختلاس‌گرانی که دستشان در جیب ما است و پُزشان مال خودشان است، با دیدن این فیلم شرمنده شوند،گر چه شرمندگی به قیافه آنها نمی‌آید و در نهایت امیدوارم از فیلم لذت ببرید.

مهدی قربانی دیگر بازیگر فیلم هم ضمن تشکر از مردم برای تماشای فیلم تاکید کرد برای ساخت این فیلم زحمت زیادی کشیده شده است و لیاقتش دیده شدن است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *