بازار سیاه بلیت‌های سینمایی بازی ایران و مراکش

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، همزمان با بالاگرفتن تب بازی‌های جام جهانی فوتبال، سینماداران کشور به منظور پرکردن سالن‌های خود در ساعات پخش بازی‌ها از تلویزیون ـ که ساعت مرده اکران محسوب می‌شود ـ طرح نمایش بازی‌های فوتبال را در سینماهای کشور پیشنهاد کردند که این طرح به تأیید نیروی انتظامی و شورای عالی اکران رسید و وارد مرحله عملیاتی شد.

در این طرح مقرر شد تمامی بازی‌های تیم ملی ایران به علاوه‌ بازی‌های نیمه نهایی و فینال جام جهانی در سینماهای کشور به نمایش درآید. همچنین قیمت بلیت‌های سینمای کشور برای نمایش بازی‌های جام جهانی از ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان اعلام شد که البته همه سینماهای پایتخت با نرخ ۲۰ هزار تومان بلیت‌فروشی کردند و بعضی از آن‌ها نیز سانس‌های ویژه ۳۰ هزار تومانی را تدارک دیده‌اند.

در حالی که عصر امروز نخستین بازی تیم فوتبال کشورمان با تیم ملی مراکش برگزار می‌شود، تا روز گذشته بیش از ۱۵ هزار قطعه بلیت این بازی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان در سینماها فروخته شده است. این بازار پرسود، دلالان را هم به تکاپو انداخته، تا جایی که بلیت بازی را تا سه برابر قیمت (۶۰ هزار تومان) به فروش می‌رسانند:

 

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *