گزارش و بررسی ۶۲ بازی جام جهانی فوتبال از رادیو

به گزارش خبرگزاری فارس، شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در این رابطه گفت :مجموعه ای از امکانات فنی نوینی مهیا شده است تا بازی های جام جهانی فوتبال را با کیفیت بالاتر تهیه کنند.

وی افزود: همچنین تهیه کنندگان و گزارشگران رادیو آمادگی های لازم  برای گزارش ۶۲ بازی جام جهانی  را دارند و به خاطر همزمانی این بازی ها حدود ۵۰ بازی از فرستنده ها و ۱۲ بازی از طریق اپلیکیشن قابل دریافت است.

برنامه‌های شبکه های رادیویی در ایام برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدین شرح است:

رادیو ورزش

به منظور جلب رضایت حداکثری مخاطبان، شبکه رادیویی ورزش با شروع بازیهای جام جهانی فوتبال این رقابتها را همزمان و بصورت زنده تحت پوشش قرار می دهد.

همزمان با آغاز بازیهای جام جهانی، شبکه رادیویی ورزش با برنامه ریزی و آمادگی کامل، علاوه بر پخش زنده بازیها، ازطریق ارتباط مستقیم با محل استقرار تیم ملی ، هم وطنان را از آخرین اوضاع و احوال بازیکنان، حال و هوای حاکم بر بازیها و حواشی تیمهای شرکت کننده در جام جهانی آگاه می کند.

با عنایت به همزمانی برخی از این رقابتها در یک روز و به منظور رضایتمندی حداکثری مخاطبان این شبکه، بازیهایی که بطور همزمان در دو استادیوم متفاوت برگزار می شود، یکی از بازیها از طریق آنتن رادیو ورزش روی موج اف ام، ردیف ۹۲ مگاهرتز و بازی دیگر از طریق سایت این شبکه به آدرس www.radiovarzesh.ir، همزمان و بصورت زنده و مستقیم تقدیم علاقمندان به فوتبال می شود.

رادیو ایران

برنامه صبحگاهی «روی خط ورزش» شنبه تا پنجشنبه ساعت ۸:۳۵ الی ۹ مختص اخبار جام جهانی با تحلیل رخدادها پخش می‌شود. برنامه «ورزش ایران» شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۸ الی ۱۸:۴۰ با اختصاص ۵ دقیقه خبر و ۱۵ دقیقه تحلیل رخدادها به این موضوع می‌پردازد. همچنین در برنامه «وقت اضافه» که جمعه‌ها ساعت ۱۹ الی ۲۰ پخش می‌شود به تحلیل وضعیت و بازی‌های تیم ملی ایران می‌پردازد.

رادیو جوان

این شبکه رادیویی با برنامه «گزارش فوتبال» ۲۵ و ۳۰ خرداد، در ۲ برنامه ۳ ساعته مسابقات تیم ملی ایران را پوشش می‌دهد که در صورت صعود ایران این گزارش ادامه خواهد یافت.

همچنین روزهای ۲۴ الی ۲۶ خرداد با برنامه گل طلایی از ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰ به تحلیل مسابقات جام جهانی و رخدادهای آن می‌پردازد.

«جام جوانی» نیز روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۱۸:۳۰ با موضوع تحلیل رخدادها و حواشی جام جهانی است که از ۲۴ خرداد شروع و تا پایان جام جهانی ادامه خواهد یافت.

رادیو تهران

برنامه «تهران ورزشی» با دو آیتم بررسی گروه‌ها و تیم‌های حاضر در جام جهانی با کارشناس نوید استاد رحیمی و تحلیل اخبار جام جهانی با کارشناسی عبدالرزاق روزهای جمعه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ با پخش نظرات مردم به این مسابقات می‌پردازد. ضمن اینکه برنامه تهران ورزشی از ساعات ۱۰:۳۰ تا ۱۱ هر روز به جز جمعه‌ها و برنامه ورزش از رادیو تهران ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ هر روز به جز جمعه‌ها با موضوع اخبار مسابقات جام جهانی پخش می‌شود.

رادیو نمایش

از ۲۲ خرداد تا پایان ۲۲ تیرماه نمایش «جام۲۱» با موضوع جام جهانی به مدت ۳۰ دقیقه ساعت ۱۶:۴۵ پخش می‌شود.

انتهای پیام/ 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *