فعالیت گسترده گروه محمد رسول‌الله(ص) در محافل داخلی و خارجی

به گزارش خبرنگار قرآنی خبرگزاری فارس گروه مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن محمد رسول‌الله(ص) بزرگترین گروه کشور است که در ایام ماه مبارک رمضان از طریق شبکه‌های مختلف تلویزیونی میهمان خانه‌های روزه‌داران در اوقات مختلف خصوصاً افطار بود.

این گروه در ایام ماه رمضان امسال در محافل مختلف داخلی و خارجی به اجرای برنامه پرداخت که برای اطلاع از برنامه‌های گروه دقایقی را با رحیم قربانی سرپرست گروه محمد رسول‌الله(ص) به گفت‌وگو نشستیم.

قربانی در گفت‌وگو با فارس از اجرای برنامه توسط اعضای گروه در محافل مختلف خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه گروه محمد رسول‌الله بزرگترین گروه مدیحه‌سرایی کشور با ۶۲ عضو است، این گروه ظرفیت بالایی برای اجرای برنامه در محافل مختلف دارد از این رو امسال ماه مبارک رمضان گروه محمد رسول‌الله(ص) یکی از پرکارترین گروه‌های کشور بود.

وی درخصوص نحوه اجرای برنامه به صورت همزمان در محافل مختلف توسط اعضای گروه گفت: امسال برای اجرای برنامه توسط اعضای گروه دعوت‌نامه‌های مختلفی از داخل و خارج از کشور داشتیم و به همین دلیل اعضای گروه به دسته‌های مختلف تقسیم و برای اجرا در محافل داخلی و خارجی برنامه‌ریزی شد.

وی ادامه داد: در این راستا چند دسته از بچه‌ها به کشور‌های سوریه، ترکیه و عراق اعزام شدند که یکی از گروه‌ها از سوریه بازگشته و دو گروه دیگر هنور در این کشور حضور دارند. همچنین یک گروه هم اکنون در کشور عراق و یک گروه هم در ترکیه درحال اجرای برنامه در محافل مختلف هستند.

قربانی از اجرای برنامه توسط اعضای گروه در برنامه‌های داخلی خبر داد و گفت: به جز اجرای برنامه در محافل خارجی دسته‌ای از اعضای گروه برای اجرا در محافل داخلی انتخاب شدند که در برنامه‌های مختلف از جمله نمایشگاه قرآن به اجرا پرداختند.

قربانی با اشاره به حضور اعضای گروه در محافل ترتیل‌خوانی قرآن کریم گفت: از دیگر برنامه‌های اعضای گروه حضور در برنامه‌های ترتیل‌خوانی میدان امام حسین(ع) و امامزاده صالح(ع) است که توسط اعضای گروه انجام شد، همچنین حضور در اردوی جهادی روستای اسماعیل‌آباد کوچلو استان مرکزی از دیگر برنامه‌های گروه محمد رسول‌الله(ص) در ماه مبارک رمضان است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *