حضور آستان قدس حسینی در نمایشگاه کتاب با ۲۰۰ عنوان کتاب جدید

فیصل الغازی مسؤول واحد جشنواره‌های آستان قدس حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با اشاره به حضور در سیویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب، اظهار داشت: آستان قدس حسینی امسال با عناوین مختلف میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب به همت عتبه الحسینیه به چاپ رسید، افزود: با توجه به محدودیت‌ها آستان قدس حسینی در سیویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، ۲۰۰ عنوان کتاب به این نمایشگاه آورده‌ایم که مورد استقبال بسیاری از بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

مسؤول واحد جشنواره‌های آستان قدس حسینی با اشاره به اینکه کتاب‌های فقه و حدیث و همچنین فرهنگی بیش از سایر کتاب‌ها مورد استقبال قرار گرفتند، خاطر نشان کرد: عناوین کتاب‌های آستان قدس حسینی با مضامین مختلف همچون کودک و نوجوان، فقه و حدیث، ادبیات و فرهنگی عرضه شده است که کتاب‌های فرهنگی و فقه و حدیث بیش از سایر موضوعات مورد استقبال واقع شده است.

وی با بیان اینکه کتاب‌های عتبه حسینیه به همت انتشارات وارث‌الانبیا چاپ می‌شود، گفت: بیشتر این کتاب‌های تألیف سیدنبی الحسینی و قریشی است.

به گزارش فارس، غرفه آستان قدس حسینی در بخش ناشران عمومی سیویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب واقع در شبستان مصلای امام خمینی(ره) برپا است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *