فیلم «غارتگر» آرنولد را حداقل ۳۶۵ بار تماشا کرده‌ام

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هالیوود ریپورتر، «برَد پِیتون» کارگردان فیلم جدید «آشوب» با بازی «جو مانگانیِلو» می‌گوید فیلم‌های علمی تخیلی و اکشن به ویژه آن‌ها را که آرنولد شواتزِنِگِر در آنها بازی کرده، به دفعات تماشا کرده است.

پیتون در مورد تاثرگذاری این فیلم‌ها گفت: من با فیلم‌های آرنولد بزرگ‌ شده‌ام. فیلم «غارتگر» (Predator) او را بیش از ۳۶۵ بار دیده‌ام. زمانی که در سال ۱۹۸۷ این فیلم اکران شد، یکی از دوستانم آن را روی نوار وی‌اچ‌اس به من داد و اول تابستان شروع به تماشای هر روزه آن کردم.

پیتون در ادامه اظهار داشت: بچه که بودیم با دوستانم این فیلم آرنولد را دیدم و بعد اسلحه اسباب‌بازی خریدیم و به جنگل می‌رفتیم و فیلم پردیتور را بازی می‌کردیم. من در این بازی کار کارگردانی را انجام می‌دادم. 

عشق پیتون به فیلم «پردیتور» را می‌توان در صحنه‌ای در فیلم جدیدش «آشوب» با بازی مانگانیِلو دید که در نقش سربازی است که برای شکار هیولا بکار گرفته شده است.

پیتون در مورد صحنه‌های الهام گرفته شده از «پردیتور» اظهار داشت: وقتی با «جو» صحبت می‌کردم، گفتم «غارتگر» یکی از محبوب‌ترین فیلم‌هایی است که دوست دارم صحنه‌هایی از آن را الهام بگیرم که او هم گفت من صد در صد با ایده شما موفقم. سرانجام این شد که نسخه کوچکی از فیلم «غارتگر» را در فیلمم داشته باشم. 

اکران فیلم «آشوب» به کارگردانی «برَد پِیتون» و بازی «جو مانگانیِلو» از جمعه در سینماهای آمریکای شمالی آغاز شده است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *